Trwają zapisy na kursy programowania stacjonarne oraz on-line - semestr 21/22 r. Zapisz się na zajęcia >

 

ZaprogramowaniGo

Projekt stworzony przez szkoły Zaprogramowani.com i AkademiaProgramowania.pl. Przenosimy naukę programowania online na wyższy poziom. Teraz w ramach jednego abonamentu otrzymujesz dostęp do platformy oferującej wszystkie nasze kursy. Korzystasz z tego, z czego chcesz. Nie musisz już wybierać konkretnego języka programowania albo innych zajęć dodatkowych z naszej oferty. Masz wszystko!

 

 

Dlaczego nasze kursy programowania dla dzieci i młodzieży są najlepsze?

 

Nie musisz wybierać

Możesz uczyć się wielu różnych języków programowania, grafiki czy elektroniki opłacając jeden abonament. Nigdy więcej rozterek na temat tego, które zajęcia będą dla Ciebie najlepsze. Wchodzisz, próbujesz, jak chcesz, to zostajesz, jak nie zapisujesz się na inną lekcję bez potrzeby jakichkolwiek zmian w abonamencie. Możesz korzystać z kilku kursów na raz bez żadnych dodatkowych opłat.

Zajęcia przez Internet

Nie musisz wychodzić z domu. Po prostu siadasz przed komputerem, logujesz się na naszą platformę i poświęcasz czas na fascynującą naukę z zacisza własnego pokoju. Brzydka pogoda? Choroba? A może daleko do miejsca organizacji kursów? Z nami to nie problem, jesteśmy wszędzie tam, gdzie jest Internet i odrobina chęci do zdobywania wiedzy.

Lekcje na żywo

W przeciwieństwie do wielu innych szkół programowania, nauka w ZaprogramowaniGO to lekcje na żywo. Po co masz płacić za gotowe, nagrane webinary i samouczki, które można znaleźć Internecie za darmo? U nas logujesz się do wirtualnej klasy, gdzie bierzesz udział w lekcji w 100% na żywo, rozmawiając z prowadzącym i innymi uczestnikami.

Nauka przez zabawę

W ZaprogramowaniGO nie ma miejsca na nudne wykłady i niezrozumiałą teorię. Nasi wykładowcy to pełni pasji, aktywni zawodowo programiści, którzy chcą tę pasję przekazywać kolejnym młodym ludziom. Z nami będziesz pisał gry, programował AI, projektował niezwykłe programy, rozwijał się twórczo, a to wszystko w nurcie nauki przez świetną zabawę i rozrywkę.

 


 

Sześć kroków do najlepszych zajęć dodatkowych

Załóż konto na naszej platformie.
Odpowiedz na kilka pytań, żebyśmy mogli się poznać.
Wybierz płatność.
Znajdź kursy, w których chcesz uczestniczyć.
Bierz udział w zajęciach.
Możesz korzystać także z archiwalnych nagrań.

Przenieś się do świata cyfrowej edukacji i…