Trwają zapisy na warsztaty programowania - semestr letni 2020 r. Zapisz się na zajęcia >

Naucz się programować!

Zapisy na kurs programowania

* Zapoznałem się z regulaminem i akceptuje jego warunki
Zapoznaj się z regulaminem
* Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności dostępną na stronie.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych i promocyjnych od "Zaprogramowani.com z siedzibą w Wawrowie i Zielonej Górze" dostarczanych w postaci wiadomości informacyjnych o nowościach i promocjach.

Podane w formularzu kontaktowym dane osobowe będą przetwarzane przez firmę Guweris S.C. z siedzibą w Wawrowie, Osiedle bermudy 41, 66-400.
Podane dane osobowe będą używane do przetwarzania zapytań, reklamacji oraz pytań technicznych zgłaszanych za pomocą powyższego formularza na podstawie naszego uzasadnionego interesu jako Administratora Danych.
Przysługuje Pani/Panu prawo do niewyrażenia zgody na przetwarzanie danych na podstawie uzasadnionego interesu Guweris S.C. ., chyba że będziemy w stanie znaleźć zgodne z prawem uzasadnienie tego procesu, które unieważni Pani/Pana interes lub prawa; albo z powodu roszczeń prawnych.
Rejestry wiadomości e-mail będą przechowywane przez 6 miesięcy, dane potrzebne do zarządzania sprawami przez okres 18 miesięcy, a w przypadku reklamacji przez okres 24 miesięcy.
Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, a także prawo wniesienia skargi do PUODO w przypadku podejrzenia, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy RODO.
Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji celów: przetwarzania zapytań, reklamacji oraz pytań technicznych.
W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych należy kontaktować się pod adresem email: pocztagorzow@gmail.com z dopiskiem polityka prywatności w temacie.


Wypełnij formularz, zgłaszając tym samym chęć uczestniczenia w naszych zajęciach. Podczas tego kroku upewnij się, że prawidłowo wybrałeś miasto, grupę zaawansowania, grupę wiekową oraz pasujący ci termin, w którym chcesz rozpocząć kurs programowania dla dzieci w Zielonej Górze. Bez problemu możesz też zarezerwować miejsce dla większej ilości uczestników.

Kurs komputerowy dla młodzieży, jak i najmłodszych to grupy składające się uczestników w podobnym wieku, którzy otrzymują materiał w najbardziej do niego dopasowanej postaci. W przypadku niepewności dotyczącej wyboru poziomu grupy zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Co dalej?


Wypełnione przez Ciebie zgłoszenie pozwoli nam na przedstawienie bezpośrednie naszej oferty, poprzez podany przez Ciebie telefon kontaktowy. Otrzymasz także dokładne wytyczne odnośnie do spotkania organizacyjnego, podczas którego będziesz mógł zapisać swoje dziecko na warsztaty programowania dla dziecka w Zielonej Górze podpisując z nami umowę.