Trwają zapisy na kursy programowania stacjonarne oraz on-line - semestr 21/22 r. Zapisz się na zajęcia >

Połączyła nas pasja

O nas

Zaprogramowani.com to grupa aktywnych zawodowo programistów, ale i zapaleńców, bo programowanie to dla nas przede wszystkim pasja. Działamy w kilku miastach, w tym również w Zielonej Górze. Prowadzimy kompleksowe warsztaty programowania dla dzieci i młodzieży, zaszczepiając w naszych uczniach podobną nam pasję do pisania programów i aplikacji. Wierzymy w rozwój nowych technologii, a przede wszystkim w potencjał młodych zielonogórzan – oba te elementy sprawiają, że nasza akademia programowania to miejsce inne niż wszystkie!

O nas

Technologie przyszłości i zajęcia dodatkowe dla dzieci.


Nowoczesne technologie zrewolucjonizowały nie tylko naszą rzeczywistość, ale i światową gospodarkę. Właśnie dlatego znajomość wiodących języków programowania stała się jedną z najbardziej kluczowych i pożądanych przez pracodawców umiejętności. Świadomi tego, dzielimy się z młodymi adeptami programowania użyteczną i praktyczną wiedzą, prowadząc zajęcia komputerowe dla młodzieży w Zielonej Górze, pomagając im opanować takie zagadnienia, jak podstawy programowania w javie, podstawy programowania php czy język programowania c.

Nasz cel


Nasz cel to praktyczna nauka programowania dla dzieci i młodzieży na obszarze województwa lubuskiego, podporządkowana autorskiemu programowi nauczania, uwzględniającemu naturalną potrzebę poznawania nowych rzeczy, jaka tkwi w każdym dziecku. Tworzenie gier komputerowych to tylko jedno z wielu zagadnień, za pomocą których zachęcamy dzieci i młodzież do aktywnej i kreatywnej pracy. Wsłuchujemy się w potrzeby naszych podopiecznych, dlatego zajęcia komputerowe dla dzieci i młodzieży w Zielonej Górze i nie tylko prowadzone są w grupach szytych na miarę oczekiwań uczniów. W każdej oprócz programowania duży nacisk położony jest na praktyczną naukę angielskiego. Wszystko po to, by absolwenci naszej akademii w niedalekiej przyszłości stali się pożądanymi na rynku pracy profesjonalistami z dziedziny programowania.

Dlaczego my?


Pasja, zaangażowanie, energia i doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą to nasze główne atuty. Prowadzone przez nas warsztaty programowania dla dzieci i młodzieży to sprawdzone metody nauczania i zarazem gwarancja efektywnie wykorzystanego czasu spędzonego z rówieśnikami. Zapraszamy wszystkich rodziców, którzy chcą zaprogramować swoim pociechom czas wolny w Zielonej Górze na zajęcia dodatkowe dla dzieci uczące je kodowania i zapewniające świetną zabawę!