Trwają zapisy na kursy programowania stacjonarne oraz on-line - semestr 21/22 r. Zapisz się na zajęcia >

Pomocne pytania i odpowiedzi

Faq

Oczywiście, że nie. Nasze sale są w pełni wyposażone w odpowiedni sprzęt. Natomiast istnieje możliwość, korzystania także z własnego laptopa.

Nasze warsztaty programowania dla dzieci w umożliwiają sprawne nadrobienie ewentualnych zaległości za pomocą specjalnie opracowanych materiałów.

Kurs programowania dla młodzieży w Zielonej Górze zazwyczaj rozpoczyna się w systemie semestralnym. Jednak jest możliwość wzięcia udziału w szkoleniach, jak i zajęć indywidualnych.

Aby zapewnić wszystkim najlepsze możliwe warunki do przyswajania wiedzy nasze kursy programowania dla młodzieży, jak i dzieci prowadzone są w niewielkich grupach, gdzie zależnie od wieku i zaawansowania liczą one od 5 do 12 małych słuchaczy.

Kodowanie dla dzieci, jak i dorosłych to języki, które funkcjonują niemal wyłącznie w języku angielskim. Dlatego podczas kursów programowania dzieci poznają nowe słówka, jak i ich znaczenie w świecie programistycznym.

Warsztaty programowania dla dzieci na terenie województwa lubuskiego, jak i w innych rejonach Polski, mają na celu kompleksowe przygotowanie do przyszłej pracy i rozwoju w kierunkach programistycznych. Gry komputerowe stają się teraz nośnikami reklam, materiałów edukacyjnych, jak i innych rodzajów przekazów. Z tego powodu nasze kursy to także szeroki materiał oscylujący wokół tematyki tworzenia tego typu aplikacji.